WEMAS Gesamtkatalog

Alle Produkte im Überblick

PDF Download

Kurzfristig verfügbare Maschinen

Aktuelle Liste

Gebrauchte Maschinen

Gebrauchte Maschinen

Aktuelle Liste

WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW POLSKICH !!

Szanowni Państwo,

 

od niedawna w sieci pojawiła się nowa strona internetowa pod adresem www.WEMAS.pl. Po wywołaniu tej strony następuje jednak automatyczne przekierowanie na stronę internetową innej firmy.

 

Niniejszym informujemy, że nie ma żadnego związku formalnego pomiedzy podaną stroną internetowa i firmą WEMAS GmbH. Operator podanej strony internetowej nie posiada żadnej oficjalnej autoryzacji firmy WEMAS GmbH. Produkty prezentowane na tej stronie internetowej NIE SĄ oryginalnymi produktami marki WEMAS i nie charakteryzują się typowymi właściwościami marki WEMAS. Firma WEMAS GmbH dystansuje się zdecydowanie od jakichkolwiek zawartości technicznych / prawnych / formalnych zawartych na podanej stronie internetowej.

 

Jedyne oryginalne produkty marki WEMAS są prezentowane tylko na stronie internetowej www.wemas.org. Wszelkie inne derywaty internetowe tej marki nie są jej oryginalnymi produktami.

 

Nie możemy sobie odmówić pewnej satysfakcji z faktu, że to marka WEMAS została wybrana przez operatorów / właścicieli podanej strony internetowej jako ta jedna jedyna marka, którą warto aż tak bardzo naśladować. Z drugiej strony powyższe postępowanie odbieramy jako świadectwo wyjątkowego ubóstwa intelektualnego dla operatorów / właścicieli podanej strony internetowej.

 

Marka WEMAS jest ogólnoeuropejską marką zarejestrowaną we wszystkich krajach Uni Europejskiej i jest ona chroniona europejskim prawem patentowym. Jedynymi właścicielami i firmami uprawnionymi do używania tej marki są firmy WEMAS GmbH i B. Wenig Werkzeugmaschinen GmbH z siedzibą w Seesen / Niemcy.

 

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z centralą firmy WEMAS GmbH pod adresem wenig(at)wemas.org.

 

Z poważaniem

 

WEMAS GmbH

( Prezes Zarządu )